ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,97. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.11.2020 22:51:00

Nesystémové výjimky zásadně odmítáme 01.11.2020 22:51

Nesystémové výjimky zásadně odmítáme 01.11.2020 22:51

Komentář na facebookovém profilu k diskriminaci majitelů vozidel s klasickými spalovacími motory

 V roce 2021 přejdeme na elektronické dálniční známky, zůstane ovšem zachována diskriminace majitelů vozidel s klasickými spalovacími motory. Takové nesystémové výjimky zásadně odmítáme.

Elektromobily přitom dnes znamenají mírně větší zátěž pro budovanou infrastrukturu než klasická auta. Proto jejich zvýhodňování nemá ekonomické opodstatnění, a naopak činí osobní automobilovou dopravu ještě nedostupnější. Jejich pozitivní vliv na přírodu je přitom také přinejmenším sporný - více ZDE.

Svobodní dlouhodobě brání ty, kteří jsou obětí honu na klasickou osobní dopravu i ve svém programu: "Svobodní odmítají ideologické předsudky vůči dálnicím a individuální automobilové dopravě. Osobní doprava je výrazem svobody jednotlivce a jen každý člověk sám ví, jestli je pro něj lepší doprava individuální nebo hromadná. Dálnice patří do české krajiny stejně jako železnice a vodní díla."

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama