ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.05.2018 12:48:00

Odešel kolega a obhájce svobody Pavel Sáňka

Odešel kolega a obhájce svobody Pavel Sáňka

Svobodné zastihla v pátek smutná zpráva. Ve věku nedožitých 57 let odešel člen Svobodných Pavel Sáňka.

 Oblíbený komunální politik a pedagog Ing. arch. Pavel Sáňka spojil svůj život s Brnem a čtvrtí Židenice. Řadu let zde byl členem zastupitelstva a radním. Mnoho nejen brněnských studentů ho znalo jako pedagoga a posledních 10 let jako ředitele stavební průmyslovky v Kudelově ulici. Věnoval se také výtvarné tvorbě.

Dlouhá léta byl Pavel Sáňka členem ODS, poslední tři roky pak členem Strany svobodných občanů. Jeho zkušenosti z komunální politiky budou Svobodným velice chybět.

„Náhlý odchod pana Sáňky nás všechny hluboce zasáhl. Znali jsme ho jako oblíbeného komunálního politika, váženého pedagoga a neúnavného obhájce svobody. Jménem krajského předsednictva Svobodných vyjadřuji pozůstalým upřímnou soustrast,“ reagoval na smutnou zprávu předseda Svobodných v Jihomoravském kraji David Pokorný.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout