ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,5. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.09.2017 10:47:00

Svobodní odhalují utajenou kampaň a zahajují "horkou" část

Svobodní odhalují utajenou kampaň a zahajují "horkou" část

Svobodní právě dnes spouští hlavní, tzv. horkou část volební kampaně. A odhalili zároveň dosud utajovanou kampaň, se kterou jste se mohli potkat v ulicích a na sociálních sítích.

 Na billboardech i na internetu už jste možná zahlédli velký nápis MŮŽEME a logo Svobodní. Je to fáze kampaně, která přitahuje pozornost, vyvolává otázky, budí zvědavost, probouzí představivost a navozuje pozitivní i negativní emoce.

V srpnu totiž proběhla na internetu a ve velkých městech anonymní guerillová předkampaň “NEMŮŽEME”, kde lidé mohli dát průchod svým emocím, postěžovat si a psát nám vzkazy co všechno nemůžeme. Promítali jsme na i Pražský hrad nebo na budovy na Náměstí Svobody v Brně, umístili do veřejného prostoru Zdi nářků…

Naše kampaň nyní chce dát lidem odpovědi.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout