ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,97. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.07.2021 14:03:00

Vydírání nechme mafii

Vydírání nechme mafii

Komentář na facebookovém profilu k jednání EU se Švýcarskem o tzv. rámcové dohodě

 EU při jednáních se Švýcarskem o tzv. rámcové dohodě vytáhla těžký trumf. Pohrozila Švýcarsku odstřihnutím od energetického trhu, stejně jako v minulosti Británii. Nevadí jim přitom, že takový krok by poškodil i občany EU! řed dvěma lety se navíc Brusel neúspěšně pokusil omezit obchodování se švýcarskými akciemi.

Začátkem tohoto roku se například švýcarský železniční operátor SBB nemohl účastnit výzkumného programu EU a v květnu přestali švýcarští výrobci zdravotnických vybavení volně exportovat své zboží do Unie, což bylo do té doby praxí.

EU stále častěji používá při svém vyjednávání nátlakové taktiky. Cítí slabost? Chce se mstít, ať to stojí co to stojí? Vydírání nechme mafii. Toto nemají být praktiky, které používá mezinárodní společenství, kterého jsme členem.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama