TOP 09

Víc, než si myslíte
  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27. 10. 2011 22:12:31

Husák (TOP 09): Epopej patří do Krumlova

Husák (TOP 09): Epopej patří do Krumlova

Vážení občané Moravského Krumlova a další příznivci Slovanské epopeje,

jednoznačně podporuji Moravský Krumlov v jeho snaze udržet si významnou kulturní památku – Slovankou epopej. Naprostá většina občanů České republiky je pro ponechání pláten v Krumlově a proti tomu stojí sobecké zájmy jen několika lidí.

Epopej má pro Moravský Krumlov mimořádný význam zejména z pohledu turistického ruchu a není mi lhostejné, že návštěvníci Moravy přijdou o možnost shlédnout dílo Alfonse Muchy v jeho rodném kraji.

Velmi si vážím všech, kteří se nevzdávají a pokračují v boji za udržení expozice v Krumlově třeba tím, že se přidají k Pochodu za Epopej. Mohu potvrdit, že Váš starosta Tomáš Třetina je tak odhodlaným bojovníkem a nevzdává se!

Držím vám palce a spol u s vámi doufám, že pražští zastupitelé pochopí to, co celý národ. Že Slovanská epopej je důležitá pro Moravský Krumlov tak jako pro Prahu Karlův most.

Jan Husák, poslanec Parlamentu ČR

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama