TOP 09

Víc, než si myslíte
  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21. 5. 2019 12:13:00

Představíme to nejlepší z regionů

Představíme to nejlepší z regionů

Vyvrcholení předvolební kampaně Starostové, regionální hnutí a TOP 09 - 22. 5. 2019

 Vážení,

rádi bychom Vás pozvali na netradiční vyvrcholení naší kampaně před volbami do Evropského parlamentu. Akci, na níž vystoupí lídři kandidátky a objeví se všichni podporovatelé, jsme nazvali „Naše regiony, naše Evropa. Spolu jsme silnější“.

Ve středu 22. 5. 2019 od 16 hodin chceme na Vítězném náměstí v Praze představit to nejlepší z regionů – od jídla a pití po muziku. Se svými produkty sem dorazí několik lokálních výrobců z krajů napříč republikou a kapela, ve které mimochodem vystoupí i náš kandidát Radim Sršeň. Neotřelou formou také připomeneme naše úspěšné předvolební video, které má už přes 1 milion shlédnutí na sociálních sítích. Budeme velmi rádi, pokud se zúčastníte.

Kdy:
středa 22. 5. 2019 16–19 hod.

Kde:
Vítězné náměstí, Praha 6
(prostor mezi vchodem do metra, stáním autobusů a areálem ČVUT)

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout