Tomáš Macura

  • ANO 2011
  • Ostrava
  • primátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,51. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.03.2019 13:27:00

Připravili jsme projekt pro děti v mateřských školách

Připravili jsme projekt pro děti v mateřských školách

Velvyslanec Nizozemského království Kees Jan René Klompenhouwer navštívil ve čtvrtek 21. března Ostravu. v prostorách Nové radnice jej přijal primátor Tomáš Macura.

Nizozemský velvyslanec se zajímal o činnost Moravskoslezského inovačního centra Ostrava (MSIC), především o inovace, které představují potenciál také pro firmy v Nizozemí. Primátorovi popsal, jak v jeho vlasti funguje propojení privátního a veřejného sektoru a univerzit, primátor velvyslanci zase vysvětlil fungování MSIC a právě jeho návaznost na místní univerzity a na město a kraj.

Debata se točila i na nutnost řemeslného vzdělávání. „Připravili jsme projekt pro děti v mateřských školách, kdy se zábavnou formou seznamují s řemesly a vytvářejí si k řemeslům do budoucna vztah,“ řekl primátor Tomáš Macura.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout