Tomáš Vandas

předseda DSSS
  • DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.02.2019 10:41:09

VANDAS (DSSS): Cenzor jako hrdina dnešní doby

VANDAS (DSSS): Cenzor jako hrdina dnešní doby

Někdo si pod pojmem hrdina představí záchranáře, jiný hasiče, horolezce, další třeba sociální pracovníky, obětavě se starající o nemocné děti či nemohoucí seniory. Každý to vidí odlišně.

Pro paní Věru Jourovou, eurokomisařku pro spravedlnost, jsou hrdinové dnešní doby cenzoři, kteří musí bojovat s "nenávistí" na internetu a sociálních sítích. "Probírají se stokou. Podle mne jsou to hrdinové digitálního věku," řekla doslova Jourová s tím, že bitv...a na internetu ještě není u konce. Tedy, že cenzura pod hávem liberální demokracie musí pracovat ještě efektivněji a nekompromisněji.

Protože se blíží volby do Evropského parlamentu je nutné si oživovat paměť. Paní Jourovou do funkce evropské komisařky nominovalo hnutí ANO premiéra Babiše. Za stejné hnutí kandidoval i převlečený komunistický kariérista Telička. A i když premiér často hovoří odmítavě o migraci a negativně o Bruselu, není ANO to pronárodní hnutí ve smyslu obhajoby národní suverenity a našich zájmů. To je třeba si uvědomit.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama