Tomáš Vandas

předseda DSSS
  • DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,38. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.01.2019 17:23:34

VANDAS (DSSS): Palach zneužitý současným totalitním režimem

VANDAS (DSSS): Palach zneužitý současným totalitním režimem

16- ledna 2019 Dnes se celý den připomíná tragický čin Jana Palacha, který se před padesáti upálil na protest vůči sovětské okupaci.

Povšimněte si, jak si jeho čin přivlastňuje současný režim.

Oč je však lepší, než ten minulý? Opět jsou politické procesy, lidé jsou trestáni za názory, máme cenzuru, veřejnoprávní média vymívají lidem mozky neuvěřitelnou propagandou. Totalita  a neomarxismus prostupují celou společností, tentokrát se však halí do p...ojmu liberální demokracie. Nenechme se však ošálit. Jsou to obyčejní gauneři s papalášskými manýry, které by jim předlistopadoví komunisté mohli závidět.

Nedávno jsem četl, že prý italští neonacisté zneužili Palachův odkaz. Faktem ale je, že ten, kdo jediný tento odkaz zneužívá, je současný kolaborantský režim.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama