Tomáš Vandas

předseda DSSS
  • DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

3. 4. 2019 13:30:02

VANDAS (DSSS): Vyměňme kolaboranty za vlastence

VANDAS (DSSS): Vyměňme kolaboranty za vlastence

Volby do Evropského parlamentu jsou dlouhodobě neoblíbené, což dokumentuje volební (ne)účast, která se v roce 2014 dostala na pouhých osmnáct procent. Jde souběh několika faktorů.

Především se lidé o dění v Bruselu moc nezajímají, protože mají pocit, že se jich to nedotýká, a také, že neúčastí v hlasování dává část voličů odpor ke směřování, kterým se unie v posledních letech ubírá.

Já si naopak myslím, že i přes odpor k Evropské unii je nutné a důležité jít volit. Pokud totiž tak neučiníme, dobrovolně vyklízíme pole českým eurohujerům, kteří by vyměnili zbytek naší země a suverenity za cokoliv, co jim přinese koryto a prebendy. Vždyť pánové Štětina, Telička či Pospíšil, to jsou přímo ukázkové příklady kolaborantů. Proč tam takové lidi nechávat jenom proto, že pasivně rezignujeme na hlasovací právo?

Naše země si zaslouží lepší politické reprezentanty. Hlavně takové, které se neštítí slova vlastenec, nacionalista či suverenita. Takové, kteří nebudou nadřazovat zájmy velmocí nad naše, nebudou prosazovat šíření islamizace a imigrace. Je to jen na nás. I proto nejsou eurovolby zbytečné. Proto apeluji na všechny občany: Pojďte k volbám a podpořte národní kandidáty. DSSS – Za národní suverenitu! Je podle mě správná volba.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama