Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

6. 3. 2021 18:02:00

Další Hamáčkova buzerace

Další Hamáčkova buzerace

Komentář na facebookovém profilu k policejním kontrolám ve volné přírodě

 Policisté na základě pokynů od vedení vyrazili do nitra Jizerek. Na čtyřkolkách kontrolovali běžkaře. To je fakt typická ukázka neskutečné buzerace od ministra Hamáčka z ČSSD. Lidé si na čerstvém vzduchu jdou zasportovat, posilovat svou imunitu a chránit své zdraví, a vedení policie vydá pokyn (na základě obecných instrukcí od ministerstva vnitra pod kontrolou Jana Hamáčka z ČSSD), aby je policisté kontrolovali. Tyto kontroly mají probíhat i o víkendu.

Chápu, že řadoví policisté, kteří musí plnit takové nesmyslné úkoly, se musí cítit trapně, a že policisté za hloupé instrukce od ministra Hamáčka nemůžou – musí konat tak, jak jim ministerstvo nařídí. Takovéto opatření jasně ukazuje nesmyslnost uzávěry okresů a katastrů obcí. Co je za problém, když jsem v liduprázdném lese a přejdu pěšky či na běžkách do katastru jiné obce či do jiného okresu?

Není potom divu, že vláda ztrácí důvěru a autoritu u lidí a někteří lidé nechtějí respektovat vládní nařízení. Premiér Babiš řekl, že je pravděpodobné, že ani za tři týdny se opatření nezmírní. Vymýšlí se blbosti, místo toho, aby se problém skutečně řešil. Vláda mohla dávno sehnat potřebné léky, které se užívají v zahraničí, ale začíná se rozhoupávat až teď…

Zdůrazňuji, že hnutí SPD si váží práce policistů v jejich nelehké práci, byť musí plnit nesmyslné příkazy od ministra vnitra Hamáčka z ČSSD.

Pro některé lidi je nepochopitelné, že policie kvůli pokynům shora kontroluje osamocené sportovce. „Bože můj, nechte sportovce žít. V tomto období řadě lidí nezbývá nic jiného než trávit volný čas sportováním. Kromě toho péče o své zdraví a imunitu rozhodně nemůže nikomu škodit, pokud se sportovec pohybuje sám v přírodě. Já nebydlím v horách ani v podhůří a skrze vládní nařízení nyní nemohu ani zcela sám a bezrizikově jet autem trénovat na běžecké lyže do hor. Alespoň trochu rozumný policista nechá sportovce pohybujícího se v přírodě osamoceně na pokoji,“ komentoval věc například podle serveru liberecka.drbna.cz Jakub V.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama