Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.06.2024 20:15:00

Islamizované a afrikanizované země západní Evropy. To nechceme

Islamizované a afrikanizované země západní Evropy. To nechceme

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migraci.

 Kvůli násilí imigrantů v Německu staví u koupališť ploty! Plot, který se zvýšil na tři metry a je zakončený ostnatým drátem. Tak vypadá koupaliště v berlínské čtvrti Wilmersdorf. U dalších čtyř koupališť ve čtvrtích Kreuzberg, Neukölln, Am Insulaner a Mariendorf se ploty už staví, u dalších se jejich výstavba plánuje, informovaly Novinky. Jde o imigrantské čtvrti.

Nedávno "skupina mladíků s tmavými vlasy" (kdo to asi tak byl, že?) zmlátila zaměstnance koupaliště tak, že dva muži a jedna žena skončili v nemocnici, píše web Tachesschau.de.

Hnutí SPD nechce, aby naše země dopadla stejně jako islamizované a a afrikanizované země západní Evropy, kde se lidé mnohdy bojí vyjít na ulici. Odmítáme Rakušanův migrační pakt z EU, který vyjednala Fialova vláda a který nám nařizuje kvóty na imigranty nebo výpalné půl milionu korun za každého nepřijatého imigranta.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama