Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.04.2021 22:03:00

Nesmíme si nechat vzít Naději, že vše dobře dopadne

Nesmíme si nechat vzít Naději, že vše dobře dopadne

Přání na facebookovém profilu k nadcházejícím velikonočním svátkům

 Milí přátelé,

rád bych Vám popřál hezké, klidné, veselé a požehnané Velikonoce prožité s Vašimi blízkými. Velikonoce jsou největšími křesťanskými svátky a jsou spojené i s naší národní tradicí. Jsou o zmrtvýchvstání. Doufejme, že z mrtvých vstane i naše národ mořený pandemií koronaviru i globalisty. Evropská unie, globalisté a sluníčkáři nám chtějí diktovat a vzít naši vlast, naše hodnoty, naše tradice. Chtějí rozbít naše národy a rodiny. Nesmíme si tyto hodnoty nikým nechat vzít. Nesmíme si nechat vzít Naději, že vše dobře dopadne.

My v SPD uděláme vše proto, abychom se u nás v České republice nemuseli kvůli sluníčkářům a muslimským imigrantům bát slavit Velikonoce a Vánoce. Uděláme vše pro to, aby u nás muslimové nedemolovali kostely, nestavěli mešity a aby se čeští občané nemuseli bát, že je na ulici přepadnou imigranti, jak se to děje v západní Evropě, a to i v době koronavirové pandemie.

Užijte si klidné Velikonoce, svátky Vzkříšení, a doufejme, že i když se na první pohled zdá, že Evropa i evropská civilizace umírá, bude vzkříšena stejně jako Kristus o Velikonocích. Nesmíme si nechat vzít Naději, že vše dobře dopadne.

Ještě jednou veselé Velikonoce a vše dobré.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama