Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,87. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.10.2021 22:50:00

Nová budoucí vláda nás chce dostat do područí Bruselu

Nová budoucí vláda nás chce dostat do područí Bruselu

Komentář na facebookovém profilu k nové vládě

Nová budoucí vláda SPOLU a Pirstánu se chce odvrátit od spolupráce s Visegrádem. Chce nás dostat do područí Bruselu. Hnutí SPD ale považuje středoevropskou spolupráci za základ ochrany před islamizací, imigrací, diktátem Bruselu a neomarxistickým šílenstvím. Nastupující vládní koalice Spolu a PirSTAN se už ale tak jako její předchůdkyně na Visegrádskou skupinu soustředit nechce. Polsko ani Maďarsko dnes nejsou vzorem, říká jeden z adeptů na ministra zahraničí Ondřej Kolář z TOP 09 podle Novinek.cz.

Naopak budoucí vláda tvořená koalicemi Spolu a PirSTAN hlásit se chce hlásit k zahraničí politice Václava Havla. Důraz na lidská práva a občanskou společnost, aktivní členství v EU a NATO, revize vztahů s Ruskem a Čínou – takové cíle byly dle Novinek.cz slyšet po středečním jednání stranických expertů. Petr Fiala již dříve řekl, že se soustředí na co nejlepší vztahy s Německem.

Text, který koaliční partneři sepsali, však zmiňuje V4 jen jako neformální platformu. „Původní cíl, pro které byla skupina založena, už byl dávno naplněn. A ruku na srdce, ani Polsko, ani Maďarsko nejsou státy, které by dnes šly příkladem v naplňování myšlenek evropské spolupráce,“ řekl Novinkám nově zvolený poslanec a jeden z adeptů na pozici šéfa české diplomacie Ondřej Kolář (TOP09).

„Bez spolupráce středoevropských zemí si nedokáže uchovat vlastní suverenitu ani jedna z nich. Neboť když se nesemkneme, Slovák s Maďarem, Čechem a Polákem, a nebudeme vystupovat společně směrem na východ i na západ, všichni pochodíme špatně,“ řekl maďarský premiér Viktor Orbán v rozhovoru pro slovenský Postoj.sk a má podle mě pravdu.

Musíme budovat silný suverénní národní stát a silnou armádu, která bude bránit naše území a která nebude určená na zahraniční mise. Musíme budovat spojenectví ne na základě krásných řečí, ale na základě REÁLNÝCH zájmů.

Společné skutečné klíčové zájmy nyní mají státy Visegrádu a střední Evropy. Mezi tyto zájmy patří: 1) zabránit masové imigraci a islamizaci našich zemí, 2) zabránit vzniku neomarxistického sluníčkářského superstátu pod hegemonií Německa a Francie, 3) zachovat evropský charakter našich zemí proti multikulturalismu, 4) vytvořit obranné a geopolitické společenství v prostoru mezi Německem a Ruskem (a Tureckem), jak to chápal již Palacký, 5) vytvořit hospodářské společenství nezávislých států. Toto uskupení musíme budovat pro případ, že se západní Evropu nepodaří zachránit a pro případ, že z EU vzniknou Spojené evropské emiráty.

Podobně jako v roce 1938 nemůžeme spoléhat na dnes již zdegenerovaný takzvaný Západ reprezentovaný Německem a Francií, které s námi mají zlé úmysly. Jsme pro ně jenom kolonie, ve které vidí odbytiště pro své šmejdy, levnou pracovní sílu a místo, ze kterého mohou vysávat zisky. Budujme společně naši střední Evropu, která se ubrání před islámem i velmocemi, které by nám chtěly diktovat.

Znovu zde máme kolaboranty, kteří si myslí, že bychom měli být pod „ochranou“ (neboli protektorátem) Říše. Sami víte, o kom mluvíme...

Boj o obnovení samostatnosti našeho státu nadále pokračuje. Evropská unie zde nebude na věčné časy a věřme tomu, že obnovíme nezávislý český stát jako součást rodiny evropských suverénních států. Udělejme pro to vše, co je v našich silách.

Odkaz a práce sv. Václava, Boleslava I. i II., Břetislava I., Vratislava II., Soběslava I., Vladislava II., Václava I. i II., Přemysla I. i II., Karla IV., Kašpara Kaplíře ze Sulevic, Riegra, Palackého, Havlíčka, Pekaře, Dyka, Kramáře, Rašína a mnoha a mnoha dalších velkých Čechů nesmějí být obráceny vniveč.

Nesmíme dopustit, aby krev Čechů padlých na řece Lechu, u Chlumce, na Moravském poli, u Domažlic, u Vídně, u Zborova, v bitvě o Anglii, na Dukle a mnoha a mnoha dalších místech a v mnoha válkách byla prolita marně. Dlužíme to našim předkům, kteří po mnohá staletí žili a umírali pro naši nezávislou vlast. Proto voláme k mobilisaci všechny věrné Čechy, Moravany a Slezany k boji za naši vlast!

Byli jsme i před unií, budeme i po ní!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama