Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Středočeský kraj
  • místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.07.2021 18:20:00

Odmítáme politiku formování evropského superstátu

Odmítáme politiku formování evropského superstátu

Komentář na facebookovém profilu k právu na referendum o setrvání v EU

 Pandemická krize je dalším z velkých debaklů politiky Evropské unie (EU). Hnutí SPD programově a dlouhodobě odmítá migrační politiku EU. Dlouhodobě odmítáme teorie multikulturalismu, přinášející agresivní formy islámu, a především jednoznačně odmítáme politiku formování evropského superstátu.

Způsob selhání koordinace vakcinačního programu musí přece varovat všechny, kteří si nalhávali, že i na úrovni EU se budou řešit problémy v zájmu jednotlivých evropských národů.

Proto v našem programu jasně zůstává prosazení práva na referendum o setrvání v EU. Český občan potřebuje mít v ruce tuto možnost proti byrokratům budujícím superstát EU.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama