Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,92. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.12.2023 12:12:00

Takhle to dopadá, když ministerstvo zemědělství řídí amatér

Takhle to dopadá, když ministerstvo zemědělství řídí amatér

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dalšímu zdražování potravin po Novém roce

 Potraviny opět zdraží! Tahle vládní pětikoalice diletantů nemá fakt obdoby. Fialova vláda vůbec neví, která bije, a škodí lidem a škodí. Bohužel se potvrdilo to, na co jsem před několika týdny při projednávání vládního “konsolidačního” balíčku upozorňoval.

Takhle to dopadá, když ministerstvo zemědělství řídí amatér ministr Výborný z KDU-ČSL, který se sám přiznal, že se nikdy nevěnoval zemědělství… Ani byznysu ani obchodu…

Prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomáš Prouza po zoufalém ministrově vystoupení novinářům sdělil, že dodavatelé mají ke zdražení důvod, protože porostou ceny energií a vláda se rozhodla výrobcům potravin už s jejich cenami nepomáhat. Zatímco ostatní evropské státy lidem i podnikům z drahými cenami energií pomáhají.

To je pravda. Máme bohužel nejhorší vládu za dobu samostatné ČR, která nepomáhá a ničí naše občany i firmy. Hnutí SPD prosazuje demisi vlády a předčasné volby!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama