Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • SPD
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.12.2022 21:30:00

Vidíme, že EU prosazuje novou totalitu

Vidíme, že EU prosazuje novou totalitu

Komentář na facebookovém profilu k EU, Elonu Muskovi, Twitteru a cenzuře.

 Evropská unie vyhrožuje Muskovi zrušením Twitteru, pokud nebude prosazovat cenzuru. Evropský komisař pro vnitřní trh Thierry Breton při videohovoru s miliardářem Elonem Muskem varoval, že EU zakáže twitter, pokud nebude dodržovat přísná pravidla o moderování obsahu (což jinými slovy znamená cenzuru). Uvedl to list Financial Times s odvoláním na zdroje obeznámené s rozhovorem. Podobně Muskovi vyhrožovala i místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová z Babišova hnutí ANO. Hnutí SPD odmítá cenzuru a prosazuje svobodu slova! Vidíme, že EU prosazuje novou totalitu.

Breton řekl Muskovi, že musí dodržovat seznam pravidel, včetně toho, že nesmí volit "svévolný" přístup k obnovování účtů zakázaných uživatelů, musí "agresivně" stíhat dezinformace a souhlasit s "rozsáhlým nezávislým auditem" platformy. A kdo tady určuje co je a co není dezinformace? Velký bratr Evropská unie?

Hnutí SPD odmítá cenzuru a prosazuje svobodu slova!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama