Úsvit - Národní Koalice

  • Úsvit
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,65. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.04.2016 22:31:00

Obžaloba doc.Konvičky je klasický příklad politické kriminalizace

Obžaloba doc.Konvičky je klasický příklad politické kriminalizace

Úsvit s Blokem proti Islamu považují obžalobu Doc Konvičky za pokračování politické kriminalizace.

 Důkazem pro toto tvrzení je fakt, že policie odmítla vyslechnout svědky obhajoby. Odmítla hodnotit předložené důkazy i expertní stanovisko právníků v oblasti trestního práva. Proti postupu policie i státního zástupce byl vznesen advokáty protest.

Dalším důkazem je dnešní mediální prezentace státního zástupce Josefa Richtra. Svými mediálními prohlášeními o trestu a výkladu obžaloby jasně překročil svoje pravomoci i slušné mravy.

Doc Konvička má být trestán za to že chce s Úsvitem a Blokem proti Islámu bránit islamizaci naší země. Proto Úsvit i Blok proti Islámu nepoleví v úsilí změnit zákon o církvích, zavést ochranu hranic CR a zpřísnit azylový zákon. Pro naše cíle využijeme všech demokratických prostředků včetně kandidatury doc.Martina Konvičky v krajských volbách.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama