Zdeněk Podal

  • SPD
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.03.2021 13:26:00

Viry a naše realita

Viry a naše realita

Při všech hovorech se nelze vyhnout tématu VIRY. Je popsáno přes 6500 virů. Z nich jeden, SARS – CoV -2 paralyzuje náš svět. Ukázal nám naši lidskou zranitelnost.

 Co s touto situací uděláme? Jedině dobrovolnou vakcinací většinové populace lze tuto pandemii zastavit. To je to, co naší vládě vyčítám. Dopustili největší rozšíření viru v populaci na počet obyvatel na světě a zmíněná vakcinace jako jediné řešení je u nás na žalostné úrovni. Veškeré svalování viny na neukázněné obyvatele je trapné a ubohé.

Úkolem vlády je zajistit dostatek vakcíny, a to nemohou okecat. Obávám se, že vláda hledá řešení, jak od zbabrané pandemie utéct a věnovat se volební kampani. Nebude to poprvé, kdy vláda těsně před volbami o takovém řešení uvažuje, ale doufám, že naposled. Věřím, že tuto strategii občané prokouknou a náležitě potrestají volebním výsledkem vládní koalice v podzimních volbách.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama