O jakém zeštíhlení mluvíte?
Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
mamlas, tonička, Gabriela Šťastná, Gabriela Šťastná, Kapr 1, sochorar, jfav, Mezek Franta, Mezek Franta, tomsik1, optimista70, Rebel Dandy, neználek, lanomadabianca, fous55, mausik, Aagar, hicotea, andre158, qbestnaparlamentkách, Hynes, Vohrik, ladahu




