Zuzana Majerová Zahradníková

  • Trikolóra
  • Olomoucký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26. 2. 2021 11:38:00

Naše děti vám nedáme

Naše děti vám nedáme

Komentář na facebookovém profilu k očkování dětí proti covidu.

Není to tak dlouho, kdy údajní “odborníci” očkování dětí a mládeže vylučovali. Najednou nastala velká změna. Proč asi? Alarmující je ale i to, jak lživé pseudoargumenty používají.

Ať si pánové Prymula a spol. zkoušejí své vakcíny na kom chtějí, ale naše děti ať z toho laskavě vynechají. Děti jsou v drtivé většině naprosto bez příznaků! A na mé dítě NIKDO bez mého svolení NIKDY sahat nebude.

A ať na nás vůbec nezkouší výhružky, že dítě nebude moci do školy! Právo na vzdělání je (bezpodmínečně) zakotveno v Listině základních práv a svobod, článku 33.

DATA: Ve věkové skupině 0 až 14 naštěstí nezemřelo ani jedno dítě. Ve věkové skupině 15-24 to jsou tři mladí lidé. Celkový počet zemřelých do 44 let tvoří z celkového počtu pouhých 0, 7%.

Chraňme a pečujme o rizikové skupiny a ostatní už nechme konečně dýchat a ŽÍT. 

ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama