Zuzana Majerová Zahradníková

  • TSS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,5. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.10.2021 9:20:00

Nic nekončí, jdeme dál

Nic nekončí, jdeme dál

Komentář na facebookovém profilu k chování politiků v souvislosti s hospitalizací Miloše Zemana.

Vážení a milí členové, příznivci, sympatizanti a voliči Trikolora, je sice pravda, že kampaň k příštím volbám začíná už den po skončení těch předchozích, ale není potřeba to zase přehánět. Teď je čas pár dní si odpočinout, byť já sama to neumím.

Politika ale pádí dál a to, co kolem sebe pozorujeme, začíná naplňovat ty nejhorší představy. Pokud snad někdo žil v iluzi, že když se vlády ujme opozice, mohlo by snad dojít k uklidnění rozbouřené společenské situace či ke spojování totálně rozdělené společnosti, přichází o ni ještě dříve, než se opozice vlády skutečně ujala.

To, co někteří „vítězní“ politici a jejich voliči předvádějí v souvislosti s onemocněním a hospitalizací prezidenta republiky, samozřejmě k žádnému uklidnění nepovede a společnost to naopak rozděluje čím dál víc. Ona nijak netajená snaha využít onemocnění prezidenta k jeho odstranění, toho o politicích, kteří se k takovému postupu snižují, vypovídá víc, než si vůbec dovedou představit.

Budeme si to pamatovat.

Můžeme mít desítky výhrad k tomu, jakou politiku prezident Miloš Zeman provozuje či jak Hrad o jeho nemoci (ne)informuje, ale nic to nemění na potřebě zachovávat elementární slušnost vůči nemocnému člověku, natož prezidentu republiky.
Odpočiňte si, naberte síly, čeká nás spousta práce. Nic totiž nekončí, jdeme dál!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama