Komunisti
Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, že vás špiní Ústav pro studium totalitních režim a ČT, podle vás tedy bylo vše čisté = v pořádku? Že lidi tehdy měli nějaké jistoty, je ohraná pohádka, protože to tak nebylo. Dobře se měli jen papaláši a ti, kdo šli režimu na ruku.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)


