prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,38. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

21.05.2018 10:21:21 - Kabátová

Parkování v Praze

O víkendu jsem byla po dlouhé době s rodinou v pražské ZOO, a i když je pěkné, ty ceny jsou zde moc vysoké, nemyslíte? A hlavně ta za parkování. 200 Kč!!! To vám přijde v pořádku? Proč zde není nějaké parkoviště zadarmo nebo aspoň za lidskou cenu? Loni jsme byli v ZOO ve Vídni a je zajímavé, že tam za parkování nic nechtěli. Jak to, že to jinde jde a u nás ne? A třeba parkovné u nemocnice Motol je snad nejvyšší v Praze. To, co chtějí jinde za hodinu, chtějí tady za půl hodiny. Přijde vám to správné? Se pak nedivte, že třeba někteří zneužívají sanitky. Proč tohle jako vedení Prarhy neřešíte?

Odpověď

21.05.2018 12:20:40 - prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

 Dobrý den,

chápu, že se Vám cena vstupenky může zdát vysoká, mohu Vás ale ubezpečit, že jsme na Vaši návštěvu významně přispěli z našeho městského rozpočtu - ročně na tuto položku dáváme opravdu hodně peněz. Jsem ráda, že se Vám návštěva líbila a doufám, že Vám zážitek kompenzoval tuto nepříjemnost. Zkuste prosím porovnat cenu vstupenky do Zoo se vstupným do kina, nebo třeba na nějaké hudební vystoupení.

Myslím, že v Zoo za své peníze dostanete rozhodně více...

Co se parkování týká, nemohu s Vámi souhlasit. Trojská Zoologická zahrada je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou, vozidlo lze proto nechat třeba na P+R parkovišti u Nádraží Holešovice za pár korun... Co se Nemocnice Motol týká, argumentovala bych podobně - přímo k nemocnici lze dojet metrem, či autobusem. Zároveň bych ráda připomněla, že Nemocnice Motol je ve správě Ministerstva zdravotnictví a o cenách parkování na Magistrátu nerozhodujeme.

Eva Kislingerová