prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

21. 5. 2018 10:21:21 - Kabátová

Parkování v Praze

O víkendu jsem byla po dlouhé době s rodinou v pražské ZOO, a i když je pěkné, ty ceny jsou zde moc vysoké, nemyslíte? A hlavně ta za parkování. 200 Kč!!! To vám přijde v pořádku? Proč zde není nějaké parkoviště zadarmo nebo aspoň za lidskou cenu? Loni jsme byli v ZOO ve Vídni a je zajímavé, že tam za parkování nic nechtěli. Jak to, že to jinde jde a u nás ne? A třeba parkovné u nemocnice Motol je snad nejvyšší v Praze. To, co chtějí jinde za hodinu, chtějí tady za půl hodiny. Přijde vám to správné? Se pak nedivte, že třeba někteří zneužívají sanitky. Proč tohle jako vedení Prarhy neřešíte?

Odpověď

21. 5. 2018 12:20:40 - prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

 Dobrý den,

chápu, že se Vám cena vstupenky může zdát vysoká, mohu Vás ale ubezpečit, že jsme na Vaši návštěvu významně přispěli z našeho městského rozpočtu - ročně na tuto položku dáváme opravdu hodně peněz. Jsem ráda, že se Vám návštěva líbila a doufám, že Vám zážitek kompenzoval tuto nepříjemnost. Zkuste prosím porovnat cenu vstupenky do Zoo se vstupným do kina, nebo třeba na nějaké hudební vystoupení.

Myslím, že v Zoo za své peníze dostanete rozhodně více...

Co se parkování týká, nemohu s Vámi souhlasit. Trojská Zoologická zahrada je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou, vozidlo lze proto nechat třeba na P+R parkovišti u Nádraží Holešovice za pár korun... Co se Nemocnice Motol týká, argumentovala bych podobně - přímo k nemocnici lze dojet metrem, či autobusem. Zároveň bych ráda připomněla, že Nemocnice Motol je ve správě Ministerstva zdravotnictví a o cenách parkování na Magistrátu nerozhodujeme.

Eva Kislingerová