V Senátu začíná další ročník koncertů Kulturního léta

26.04.2018 15:31 | Zprávy

ve čtvrtek 3. května 2018 startuje ve Valdštejnské zahradě již třináctý ročník Kulturního léta v Senátu. Koncerty se budou konat každý čtvrtek od 17 hod. až do 20. září 2018. Senátoři, z jejichž volebního obvodu hudební a pěvecká uskupení pocházejí, postupně představí přes dvacet různých souborů.

V Senátu začíná další ročník koncertů Kulturního léta
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Letošní ročník Kulturního léta v Senátu zahájí Děčínský pěvecký sbor z volebního obvodu senátora Zbyňka Linharta. Mimoto potěší různorodým repertoárem návštěvníky i ostatní soubory a hudební uskupení, která v průběhu celého léta zahrají a zazpívají ve Valdštejnské zahradě.

V červnu se mohou návštěvníci těšit například na hudební vystoupení modřanského souboru zobcových fléten Vivat Flauto.

V červenci vystoupí mezi jinými Folklorní soubor Haná z Velké Bystřice, Cimbálová muzika Záletníci a Hanácký mužský sbor Rovina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

JCCR: Jižní Čechy startují cyklosezonu 2025, ráj pro aktivní sportovce i rodiny s dětmi

22:08 JCCR: Jižní Čechy startují cyklosezonu 2025, ráj pro aktivní sportovce i rodiny s dětmi

Rekordně teplý nástup jara už dost možná řadu cyklistů nalákal na servis po zimě a první vyjížďky. O…