Do konfliktů v ODS se nemíchám, napsal kníže k Fuksovi

04.10.2011 21:37 | Zprávy
autor: joh

Předseda TOP 09 a ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg soudí, že odvolání ministra zemědělství Ivana Fuksy (ODS) souvisí se spory uvnitř ODS. Prostřednictvím textové zprávy napsal, že se rozhodně do jejich vnitrostranických konfliktů nebude míchat.

Do konfliktů v ODS se nemíchám, napsal kníže k Fuksovi
Foto: Martin Kovář
Popisek: Ministr zahraničí a předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg

Pro Schwarzenberga to bylo stejné překvapení jako pro předsedu poslaneckého klubu jeho TOP 09 Petra Gazdíka. "Jedná se o vnitrostranické problémy ODS, které by se neměly řešit takovými změnami," uvedl k tomu Gazdík. TOP 09 si také myslí, že by premiér měl o podobných krocích své koaliční partnery informovat předem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Hlasování o důvěře

Kritizujete Babiše za to, že na hlasování chyběl, ale není vám spíš trapně z toho, že jste vyvolali hlasování a pak nebyli schopni ani zajistit, aby hlasovala všichni poslanci z opozice? Jitka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

4:44 Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

Pomáhá část českých novinářů hájit dosluhujícího náčelníka generálního štábu Karla Řehku? Tyto otázk…