Komunisté v očekávání dalších voleb: Vládní reformy zrušíme

30.08.2011 17:58 | Zprávy

Dál už to nejde. Reformní zákony jsou šité horkou a tupou jehlou. Při dalších volbách jsou komunisté připraveni důchodovou reformu zrušit.

Komunisté v očekávání dalších voleb: Vládní reformy zrušíme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda KSČM Vojtěch Filip

Jsme svědky situace, kdy vláda se nejen utápí ve vlastních problémech, ale zametá kauzy pod koberec. Jen přípomínám kauzu PromoPro, která dodnes není vyřešena, byla jen zakryta jinými kauzami," prohlásil v úterý předseda komunistů Vojtěch Filip. „Jak je možné, že na cizích účtech nebylo zužitkováno 380 milionů korun z třičtvrtěmiliardové zakázky, dnes je jasné, že tato firma sloužila pro Filmový festival v Karlových Varech," dodal.


Podle Filipa vnáší vláda náhradní zástupná témata, čímž podle něj není myšlena jen kauza kolem ministra Josefa Dobeše (VV) a úředníka jeho ministerstva Ladislava Bátory.

Případ Rumburk je podle Filipa řešením nikoli příčin, ale následků. Připouští v této etnicky a sociální vypjaté záležitosti silové řešení a dokonce probleskávají návrhy nucených prací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

Chat Control

Co je podle vás za tím, že EU na jeho uzákonění tak lpí? Sama tvrdíte, že vzdor proti zákonu je, ale nestačí to. Podle mě nás prostě chce EU sledovat za každou cenu, a to je alarmující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po nářcích, že ČT nesmí přijít o peníze, se ukázalo, na co jdou

4:45 Po nářcích, že ČT nesmí přijít o peníze, se ukázalo, na co jdou

Česká televize nesmí zneužívat svého programu, zejména zpravodajských nebo publicistických pořadů, k…