Rampula bude zřejmě ve svém úřadu ještě měsíce

06.09.2011 7:57 | Zprávy
autor: par

Pražský vrchní státní zástupce Vlastimil Rampula zůstává i šest týdnů po svém odvolání ministrem Jiřím Pospíšilem v úřadu. A zřejmě ho ani v nejbližší době neopustí.

Rampula bude zřejmě ve svém úřadu ještě měsíce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Městský soud

Rampula proti ministrovu odvolání totiž podal rozklad a rozkladová komise se s jeho 77 stránkami námitek nestihla vypořádat v řádné lhůtě třiceti dnů. Náměstek ministra spravedlnosti a člen rozkladové komise Filip Melzer pro deník Právo přiznal, že jde o velice složitý případ a lhůta tak bude možná překročena opakovaně.

Sledujeme téma Rampula

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Zákon o podpoře bydlení

Jak byste problém s nedostupným bydlením řešila vy? Nebylo by lepší, kdyby všichni politici, nejen vy, co něco třeba i právem kritizují, také navrhovali řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Ústecký kraj schválil lithium

8:46 ČEZ: Ústecký kraj schválil lithium

Významný milník pro největší investiční projekt v Ústeckém kraji. Zastupitelé schválili aktualizaci …