U stánku proti Nečasovi: Babička přišla říct, že kníže není zloděj

28.09.2011 12:52 | Zprávy
autor: čtk, nep

Čtyřiadvacet hodin jsou na Náměstí republiky před pražským Obecním domem ve stanu občanské iniciativy ProAlt dobrovolníci. Ve stanu jsou k dispozici materiály proti vládním reformám a informace o budoucích protestech. K dispozici je také petice za uspořádání referenda o vládních reformách a za přijetí zákona o obecném referendu.

U stánku proti Nečasovi: Babička přišla říct, že kníže není zloděj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stánek iniciativy Proalt

„Pojďte si popovídat. Líbí se vám vládní reformy?" láká ke stánku dobrovolnice nerozhodně se tvářící ženu středních let. Nakonec jí přesvědčí a dáma i připojí svůj podpis za přijetí zákona o referen

Reakce jsou vesměs příznivé

„Lidí se tu zastaví hodně a reakce jsou vesměs příznivé," říká dívka, která se představila jako Katka a je studentkou. Podpisy také celkem přibývají, zatím jich máme pod peticí za přijetí zákona o referendu asi pět set. Dost často se tu zastavují cizinci, kteří jsou zvědaví, co se tu děje, tak jim to také vysvětlíme, pokud mají zájem," vysvětluje Katka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

SMS

Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

4:44 Řehka nebude rád. Z armády zní o L-159 něco úplně jiného, než říká

Pomáhá část českých novinářů hájit dosluhujícího náčelníka generálního štábu Karla Řehku? Tyto otázk…