„Mlsání vyvolených“. Se Stanjurou letěl do Bruselu Mikuláš, a ještě se tím ministr chlubil

06.12.2022 16:34 | Ze sítí
autor: vef

Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) se stal terčem kritiky za svůj status, který zveřejnil na sociální síti Facebook. Posílal čerty z letadla, kterým letěl do Bruselu, raději na Chodov, kde sídlí hnutí ANO. Jenže jak se ukázalo, byl v tu dobu od Prahy opravdu hodně vzdálen.

„Mlsání vyvolených“. Se Stanjurou letěl do Bruselu Mikuláš, a ještě se tím ministr chlubil
Foto: Screen vysílání Prima CNN
Popisek: Zbyněk Stanjura v Partii

„Přestože mě dnes ráno pracovní povinnosti zavedly do bruselských kanceláří na jednání evropských ministrů financí, stihl jsem na cestě potkat Mikuláše s čerticemi. Ty si mě původně chtěly odnést, ale nakonec jsem je přemluvil, ať se raději staví na pražském Chodově, kde sídlí hnutí ANO,“ napsal na svůj facebookový profil ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS), což doplnil i fotografií.

Snímek se pak stal terčem poznámek. „A vítěze o nejtrapnější post týdne vyhrává Zbynďa a ODS. Jako pozvat si do toho vládního éra soukromě Mikuláše s čertem, to je teda level, co tu ještě nebyl. Teda kdyby letěl linkáčem a zpestřil to dětem, tak by si ten bonbón snad i zasloužil. Nicméně evidentně tady pokračujeme v cyklu mlsající vyvolení v těžkých časech. Mimochodem sledujte, že už jim to není vůbec blbý?“ poznamenala například ke snímku na sociálních sítích Jana Marková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…