A domů byste si uprchlíka vzali? Jednoho tu máme! Šokující VIDEO z USA

17. 7. 2019 19:42

Americká novinářka, korespondentka webu INFOWARS a influencerka na sociálních médiích Kaitlin Bennettová ve svém novém videu na youtube ukazuje na pokrytectví lidí, kteří protestují proti uzavření hranic s Mexikem, jak plánuje americký prezident Donald Trump. Bennettová na demonstraci za otevřené hranice konfrontovala demonstrující s domnělým uprchlíkem a ptala se, zda jsou demonstranti ochotni okamžitě pomoci. Jejich vyhýbavé odpovědi o jejich solidaritě nesvědčí.

A domů byste si uprchlíka vzali? Jednoho tu máme! Šokující VIDEO z USA
Foto: Radim Panenka
Popisek: Migranti v hlavním městě Srbska Bělehradě

Anketa

Dali byste dětem stávkujícím proti klimatu „přes držku“, jak proponuje předseda Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák?

95%
5%
hlasovalo: 10511 lidí
Kaitlin Bennettová se ptala na názor lidí v Texasu na akci zvané Světla za svobodu. Se svým „uprchlíkem“ se ptala zúčastněných demonstrantů, zda by byli ochotni ubytovat ho nebo mu dát menší finanční obnos. Většina ale odpovídala vyhýbavě a negativně.

„Teď to bohužel nejde, protože se zrovna stěhujeme,“ zněla odpověď jedné z účastnic happeningu na otázku, zda by ho dotyčná ubytovala.

Zdroj: Repro YouTube - Liberty Hangout

Co se týče okamžitého vyplacení menšího finančního obnosu, odpovědi byly podobné. „Dvacet dolarů mu nedám, protože bohužel nemám hotovost,“ odpovídala jiná demonstrující, která dle svých slov s imigranty soucítí, ale vzhledem ke své finanční situaci jim nemůže pomoci.

Jiný účastník by rád pomohl, ale prý doma nemá místo, další zase nemůže přispět dvaceti dolary, protože již přispívá do jiných organizací a protože je chudý. Další účastník by si prý musel imigranta nejprve prověřit.

Zdroj: Repro YouTube - Liberty Hangout

Těmito náhodnými rozhovory americká novinářka, která je zastánkyní kroků prezidenta Donalda Trumpa, dle svého vyjádření odhaluje pokrytectví lidí, kteří volají po otevření hranic a pomoci uprchlíkům, ale sami tuto pomoc poskytnout nemohou nebo nechtějí. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jma

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš udeřil na televizi. Zprudka. Tanky, Zeman, Zaorálek, všechno špatně

20:52 Babiš udeřil na televizi. Zprudka. Tanky, Zeman, Zaorálek, všechno špatně

Premiér Andrej Babiš (ANO) se ve svém týdenním facebookovém hlášení „Čau lidi“, s nímž obohacuje veř…