Příznivci Bloku proti islámu se sejdou na Letné. Chtějí odtud pochodovat na Klárov a náměstí Jana Palacha. Národní demokracie svolává své příznivce na Pochod proti vlastizrádcům z Mariánského náměstí na Slovanský ostrov. Zastánci opačného názoru na migraci se sejdou na Václavském náměstí na akci Naší zbraní je solidarita – shromáždění proti rasové, náboženské nesnášenlivosti. Plánují také pochod na náměstí Republiky.
Tradiční setkání chystají politické strany. Sociální demokraté se sejdou se svými voliči na Střeleckém ostrově, ODS na Petříně a komunisté u Křižíkovy fontány na Výstavišti. Mimochodem, sociální demokraté připravili 1. máj, navzdory svému vysokému dluhu vůči právníku Altnerovi, skutečně velkolepě. Slavit se kromě „velké“ Prahy bude také na Praze 4, 5, 6 a dále na Praze 14. Další akce budou i v mnoha městech po celé České republice. Obdobně to mají také občanští demokraté, komunisté, TOP 09 či lidovci.
Nepečlivě se tématu chopila ČSSD. Pro ostatní strany jde spíše o doplněk

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



