Holec: Stvořil Fialu. Zařizuje mu, co Faltýnek Babišovi. A problém předsedy ODS...

02.12.2021 7:21 | Komentář

Petr Holec, komentátor serveru Info.cz, má za to, že Piráti mohou být nakonec obětováni a mohou z vlády zmizet. Tím by se vyřídila i pravděpodobná nespokojenost prezidenta Zemana s kandidátem na ministra zahraničí Janem Lipavským. Zmínil i kandidáta na ministra spravedlnosti Pavla Blažka. Ten má z jeho pohledu v ODS velký vliv, údajně stvořil Petra Fialu a teď se bude muset ODS vypořádat s Blažkovým reputačním problémem.

Holec: Stvořil Fialu. Zařizuje mu, co Faltýnek Babišovi. A problém předsedy ODS...
Foto: Repro XTV
Popisek: Petr Holec

Komentátor Petr Holec v rozhovoru pro CNN Prima News konstatoval, že moc nechápe to, co se rozpoutalo kolem Zemanova akvária, čili ochranné kukaně v Lánech. „Já jsem moc nechápal tu mediální smršť a nenávist, která se proti Miloši Zemanovi objevila. I když je to člověk se zdravotními problémy, tak prostě plní tu funkci, která mu podle nastalé situace přísluší,“ zastal se komentátor hlavy státu.

Proti Holcovi stála analytička Lenka Zlámalová, která před kamerami prohlásila, že rozhovory, které prezident Miloš Zeman vede s kandidáty na ministry, jsou hodně formální a není na nich moc co komentovat. Osobně má za to, že je dobře, že prezident, ač covid pozitivní, jednání o vládě nezdržuje.    

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

PhDr. Jiří Horák, Ph.D. byl položen dotaz

Myslíte, že chce Rusko mír?

Jak hodnotíte podmínky, které si Rusko stanovuje pro ukončení války? Přijde vám ztráta území a zákaz vstoupit do NATO jako adekvátní podmínka? Mně teda moc ne a kladu si otázku, zda to Rusko nepožaduje záměrně, aby to vypadalo, že se dohodnout, ale vlastně vůbec nechce. Co myslíte? A věříte, že je r...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ukaž, koho volíš, když u nás pracuješ.“ To nejhorší, co může přinést volba poštou

21:25 „Ukaž, koho volíš, když u nás pracuješ.“ To nejhorší, co může přinést volba poštou

Sněmovnou schválená korespondenční volba připouští, aby o tom, kdo bude u nás vládnout, rozhodovali …