Joe Biden má nízké IQ, napsal Trump. Rusko? Nad tímto info se naštval

28.06.2020 22:09

Americký prezident Donald Trump se zostra pustil do svého protikandidáta Joea Bidena, jenž v nadcházejících prezidentských volbách kandiduje za demokraty. „Nikdo nechce ve vedení země osobu s nízkou inteligencí a spící Joe zcela určitě osoba s nízkým IQ je,“ padlo od americké hlavy státu na sociální síti. Nešetřil ani vandaly soch.

Joe Biden má nízké IQ, napsal Trump. Rusko? Nad tímto info se naštval
Foto: Repro Youtube
Popisek: Donald Trump na konferenci CPAC
reklama

Trump se na sociální síti Twitter do Bidena pustil v komentáři, kde o svém protikandidátovi referuje jakožto o spáči a píše o něm, že má nízkou úroveň inteligence.

„Vaše tichá většina je živá a dobrá! Volby vyhrajeme s přehledem. Nikdo nechce ve vedení země osobu s nízkou inteligencí a spící Joe (Biden) zcela určitě osoba s nízkým IQ je,“ napsal Trump.

Později též sdílel video, kde k němu Biden promlouvá. Biden na něm se spací čepičkou říká: „Pane prezidente, probuďte se, musí se toho mnoho udělat.

Anketa

Má smysl existence Senátu Parlamentu ČR?

4%
96%
hlasovalo: 17775 lidí
Trump se v dalších příspěvcích rozhodl reagovat i na dění ve Spojených státech a v médiích.

Za lživou označil zprávu deníku The New York Times (NYT), jež tvrdila, že měl mít zpravodajské informace o tom, že ruská rozvědka platí povstalcům spojeným s hnutím Tálibán za zabití vojáků Spojených států a dalších koaličních sil v Afghánistánu. „Nikdo mě, viceprezidenta (Mikea) Pence ani personálního šéfa Bílého domu Marka Meadowse neinformoval o takzvaných útocích Rusů na naše jednotky v Afghánistánu, jak o tom podle ‚anonymního zdroje‘ informoval lživý The New York Times,“ napsal.

Podle deníku jednotka ruské vojenské tajné služby loni skrytě nabídla odměny za úspěšné útoky proti koaličním silám. Podle zdrojů deníku se předpokládá, že islámští bojovníci nebo ozbrojené zločinecké skupiny, které na ně mají těsné vazby, získali za odměnu peníze.

Ohradil se i proti ničení památníků, rabování a anarchii. „Žháři, anarchisté, plenitelé a štváči už byli do velké míry zastaveni. Dělám, co je nutné pro zajištění bezpečnosti našich obcí – a tito lidé budou předáni spravedlnosti!“ zveřejnil. Rovněž si pochvaloval, že vandalismu ubylo hned poté, co pachatelům hrozí desetileté odnětí svobody.

Aby dohlédl na pořádek, rozhodl se místo plánovaného víkendového pobytu zůstat v americkém hlavním městě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: rak
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Řvali, že jsem zabil 14 lidí.“ Kajínek odtajnil detaily svého útěku. A také mluvil o podivné neshodě útvarů v Praze a v Plzni

19:49 „Řvali, že jsem zabil 14 lidí.“ Kajínek odtajnil detaily svého útěku. A také mluvil o podivné neshodě útvarů v Praze a v Plzni

Asi nejznámější český vězeň Jiří Kajínek, který původně neměl do konce života opustit vězeňskou celu…