Kalousek je neléčený alkoholik. Chce ovládnout ČEZ, rozjel se Jančura

29. 7. 2012 19:05

Podnikatel Radim Jančura se odvázal na chatu bulvárního serveru Blesk.cz. Ministra financí Miroslava Kalouska označil za neléčeného alkoholika, který má mnoho problémů. A navíc o něm a Martinu Romanovi napsal, že chtějí ovládnout ČEZ.

Kalousek je neléčený alkoholik. Chce ovládnout ČEZ, rozjel se Jančura
Foto: STUDENT AGENCY
Popisek: Radim Jančura

Bývalý šéf společnosti Martin Roman spolu s ministrem Miroslavem Kalouskem chtějí podle Radima Jančury ovládnout elektrárenskou firmu ČEZ. Do převratu jsou prý zapojeni i další lidé. Majitel společnosti Student Agency a podnikatel roku 2005 to označil za „pomalou a plíživou privatizaci“.

Kromě ČEZu se u Kalouska věnoval i jeho minulosti. „Je mnoho podezřelého u vraždy jeho švagra a způsob, jak zdarma po jeho smrti získal jeho byt, ve kterém do té doby bydlel. Dále je s jeho podpisem i prodej kasáren, za které stát díky Kalouskovi nedostal ani kačku. Dále má být s jeho podpisem výměna 10 stíhaček MIG 29 za jedenáct bezcenných polských vrtulníků,“ vyjmenovával na chatu.

Na závěr pak v odpovědi na dotaz čtenáře označil ministra za neléčeného alkoholika. „„Pan Kalousek je v těžké situaci, je to neléčený alkoholik, většinou je nad věcí a alkohol mu funguje jako životabudič,“ napsal Jančura.

„Jakmile ovšem ztratí kontrolu, bere telefon do vlastní ruky a volá,“ zastal se v kauze CASA verze policejního prezidenta Petra Lessyho.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jsem stará, invalidní, bojím se msty, ale i tak to řeknu. Po třiceti letech práce v ČSSD se rozhodla promluvit. O podrazákovi Hamáčkovi, nechutném Pochem a dalších...

9:34 Jsem stará, invalidní, bojím se msty, ale i tak to řeknu. Po třiceti letech práce v ČSSD se rozhodla promluvit. O podrazákovi Hamáčkovi, nechutném Pochem a dalších...

Velmi silné reakce vyvolal rozhovor ParlamentníchListů.cz s předsedkyní socdem na Praze 9 Marcelou D…