Komická dvojice Zeman a Ovčáček. Další český umělec se pustil do Hradu

08.05.2016 17:45

K osobě prezidenta republiky Miloše Zemana a jeho mluvčího Jřího Ovčáčka se vyjádřil komik Milan Šteindler. V pořadu DVtv.cz mluvil s moderátorkou Danielou Drtinovou i o komunismu.

Komická dvojice Zeman a Ovčáček. Další český umělec se pustil do Hradu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Šteindler mimo jiné v úvodu hovořil o Divadle Sklep. Díky lidem z divadla podle svých slov za komunismu neemigroval. „Před revolucí jste byli generačním hnutím, které se vymezovalo vůči komunismu a socialismu,“ uvedla také Drtinová. 

„Nyní se opájíme vlastní zhovadilostí,“ podotkl Šteindler s tím, že nepřítele nevnímá. Snaží se spíše reflektovat současnou politickou situaci. „Snažil jsem se hrát prezidenta Miloše Zemana, ale zjistil jsem, že po těch komických dvojicích – Voskovec a Werich, Suchý a Šlitr, Cimrmani, tak přichází další komická dvojice Zeman a Ovčáček. A když se je snažíte parodovat, tak to vůbec není možné. Neboť nikdy té kvality a pravdivosti nedosáhnete,“ řekl Šteindler k upřímnému humoru Zemana a Ovčáčka.

„Obdivuji tu autentičnost. Málokterá komická dvojice jí dosahuje. Oni jsou přesvědčení, že říkají pravdu. A říkají to tak opravdově, že by jim to člověk věřil. Hrajte pravdu,“ podotkl Šteindler s tím, že oba muži mají jeho obdiv.

  • Celé video ZDE

Závěrem Šteindler uvedl, že se obává návratu nesvobody. Vnímá totiž, jak lidé vyjadřují nespokojenost kvůli příkazům z Evropy. "Ale kam bychom měli jinam patřit než do Evropy," otázal se.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…