Kongresové centrum Praha hledá dodavatele služeb. Výběrové řízení ale nevypíše

03.08.2012 6:05 | Zprávy
autor: adr, čtk

Kongresové centrum Praha (KCP) hledá dodavatele audiovizuálních technologií. I když se jedná o zakázku za desítky milionů korun, nevypíše otevřené výběrové řízení. Napsaly to páteční Hospodářské noviny.

Kongresové centrum Praha hledá dodavatele služeb. Výběrové řízení ale nevypíše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kongresové centrum

KCP již oslovilo dosavadního dodavatele, společnost Promopro, jejíž jméno je spojováno se zakázkou v rámci českého předsednictví EU. Podle policie byla předražená o více než 380 milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…