Nejsprostší, vážně nejsprostší článek týdne. Fakt síla. Přišlo to z pražské kavárny. Autor nedávno dostal přes hubu a teď čeká, že…

09.12.2016 17:43

„Jsi čurák Andreji, kundo bonzácká.“ I tato ostrá slova napsal do „básničky“ majitel Mlýnské kavárny, která byla centrem prezidentské kampaně Karla Schwarzenberga a je oblíbená mezi tzv. pravdoláskaři, Martin Kotas. Chtěl tak podle svých slov vyzkoušet současné možnosti právního postihu za hanobení úřední osoby, napsal na facebookový profil ministra financí Andreje Babiše (ANO).

Nejsprostší, vážně nejsprostší článek týdne. Fakt síla. Přišlo to z pražské kavárny. Autor nedávno dostal přes hubu a teď čeká, že…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš

„Jsi prostě ‚čurák‘, Andreji, jsi prostě ‚čurák‘ a všech ‚čuráků‘ a ‚obrčuráků‘ jsi ‚čuráků‘ ‚dvakrátČurák‘. Krom toho jsi ‚čurák‘, ‚čurák‘ všech ‚čuráků‘ a ‚čurák‘ a všech ‚obrčuráků‘ opravdovej ‚Obrčurák‘,“ píše se v básni.

„Andreji, ‚čuráku‘. Ty ‚kundo‘ ‚bonzácká‘, mám s Tebou ‚deal‘. Můžeš nás zadupat, můžeš nás zničit,“ píše dále Kotas, který v srpnu skončil na pohotovosti poté, co se snažil umravnit skupinku opilých Angličanů, kteří močili na jednu z pražských památek. Více ZDE.

„Jsem komunistický agent Bureš, Tvůj budoucí prezident, ty bravčová cicino,“ ukázal pak pro změnu někdejší pracovník České televize Adam Komers obrázek, jenž má ve výloze svého bistra Naturelu.

„Lidi!!! Potřeboval jsem koupit pár drobností v Lidlu v Průhonicích. Nákup asi za 350 Kč trval 3/4 hodiny, neboť krám narvaný tlustejma panima s vozíky plnými žrádla, fronty u pokladen jako kráva, jeden strká do druhého... Ona kromě EET začíná i válka, nebo co? Naštěstí už jsem v nervům lahodícím adventním klidu svého Naturelu Myslíkova 6 a připíjím dobrým vínem všem těm tlustým paním, aby po tom žrádle z Lidlu ještě víc nenakynuly,“ poznamenal k tomu také Komers.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Válka? Kolaps. A oni to vědí. Tereza Spencerová naléhavě o posledních krocích USA. Víc horko, než za okny

8:56 Válka? Kolaps. A oni to vědí. Tereza Spencerová naléhavě o posledních krocích USA. Víc horko, než za okny

OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Spojené státy provedly několik simulací vojenské akce proti Íránu a …