Pět milionů za zvolení Zemana! U Soukupa řešili ČSSD, přišel i David Rath a někdo to zle schytal

11.10.2018 10:30 | Zprávy

Včerejším tématem pořadu Jaromír Soukup LIVE na TV Barrandov byl ústup levice z české politické scény. „Odliv voličů od levice musí být asi větší, než si myslíme, protože si ho dokonce všiml i šéf sociálních demokratů, Jan Hamáček,“ uvedl téma Jaromír Soukup lehkým rýpancem. Hosté byli opět kontroverzní, byla to Tereza Čechová za Mladé komunisty, Vladimír Franta z webu Sputnik, Radek Hlaváček z Mladých sociálních demokratů, Stanislav Grospič, místopředseda KSČM, novinář Štěpán Kotrba, jehož názory vám občas přinášíme, Jana Volfová z České suverenity a trestně stíhaný bývalý kandidát na senátora a zastupitel v Hostivicích David Rath. Otloukánkem pořadu byl Hlaváček, který schytal všechny útoky na Hamáčka, Sobotku a sociální demokracii vůbec. Hlaváček se zase trefoval do Adama B. Bartoše v publiku. „Bezvýznamný český nácek,“ komentoval mladý sociální demokrat.

Pět milionů za zvolení Zemana! U Soukupa řešili ČSSD, přišel i David Rath a někdo to zle schytal
Foto: ReproTV Barrandov
Popisek: Bývalý sociální demokraté u Jaromíra Soukupa

Hned zpočátku Soukup konstatoval, že se bude mluvit hlavně o sociální demokracii vzhledem k tomu, že na lavičkách seděli hned tři bývalí členové a jeden současný zástupce mladého křídla. Kotrba uvedl, že už se těší a Jana Volfová se málem urazila, když ji Soukup zmínil jako poslední. „Proboha, když někdo zakládal sociální demokracii a dostal do ní Miloše Zemana, tak o ní dodnes něco ví,“ ozvala se politička a bývalá poslankyně.

Soukup se přiznal, že toto nevěděl a vybídl Volfovou, ať vypráví. Volfová prohlásila, že Jozef Wagner při zakládání strany řekl, že by bylo dobré, kdyby do strany vstoupil Miloš Zeman, a Volfová za ním zašla se slovy: „Pane Zemane, pojďte do sociální demokracie, uděláme z vás předsedu.“ „My to vymysleli a Jana Volfová to zorganizovala s Jozefem Wagnerem a zbytek už byl na realizačním týmu,“ potvrdil její slova Kotrba. To, že Zemana do sociální demokracie přivedla, Volfové prý někteří členové nemohli zapomenout, a proto byla dle svých slov „zlikvidována ze sociální demokracie“.

„Ten systém byl jasný, Miloš Zeman vyžadoval práci, vyžadoval skutečně, aby ty lidi dřeli třeba 16 hodin denně, no a pak tam byli ti, co se vezli,“ svěřila se Volfová o Zemanovi. „Ti se vezli báječně, naučili se, že matka strana je odkojí, Stanislav Gross byl přesně ten typ, mladí sociální demokraté hned za to, že zvolili Zemana, si nechali dát 5 milionů, a přesně tak to bylo,“ vytahovala kostlivce předsedkyně České suverenity.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: kas

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Takovou armádu už Ukrajina mít nebude.“ Analýza loňské ofenzivy. Velké chyby

15:00 „Takovou armádu už Ukrajina mít nebude.“ Analýza loňské ofenzivy. Velké chyby

Royal United Services Institute (RUSI) je nejstarší think-tank pro otázky obrany a bezpečnosti. Tent…