Tlusťochu! Rozhovor Pavla Novotného má drsnou dohru. Šíři se i VIDEO

3. 6. 2019 14:24

Je velice těžké vybrat správný příměr pro to, co k sobě cítí starosta Řeporyjí Pavel Novotný a poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. Oba se nicméně čas od času špičkují na sociálních sítích označeními jako kolaborant, štětka, tlusťoch či sulcovitá p*del. Ani v rozhovoru Pavel Novotný nezklamal a Foldynu označil za krysu a šmejda. A už je tu Foldynova odpověď.

Tlusťochu! Rozhovor Pavla Novotného má drsnou dohru. Šíři se i VIDEO
Foto: Repro Facebook
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna a starosta Řeporyjí Pavel Novotný

Není to poprvé, co se oba politici dostali do křížku. Jaroslav Foldyna na slova starosty Řeporyjí reagoval například v rozhovoru pro Parlamentní listy. „U pana starosty Novotného, který je notoricky známý především vystrkováním své nahé, sulcovité prdele na veřejnosti, si to lze vysvětlit duševní nevyzrálostí, která je však vzhledem k jeho věku pravděpodobně již trvalým stavem,“ prohlásil o něm, když se naše redakce ptala na výroky z úst politiků ODS z poslední doby.

Novotný jeho slova nenechal bez odezvy. „Zlatá duševní nevyzrálost proti tomu být kolaborantská štětka a koště, kterého se štítí celý poslanecký klub. A smrdíš, Jardo,“ vzkázal poslanci starosta.

 

Špičkování pokračovalo. „Starosta za ODS Novotný si neuvědomuje, že kdo s čím zachází, tím také schází. Reakci připravuji. Drzý tlusťochu, těš se,“ vzkázal Foldyna vládci Řeporyjí.

„Jarda, ‚ruská štětka‘. Foldyna vyhrožuje přes Parlamentní blitky. Mrtvej strachy, asi jako když dělá bububu Katka Blažková...“ reagoval na to Novotný. A dodal, že si hlasy nemusel kupovat.

Anketa

Poškozuje Andrej Babiš pověst České republiky v zahraničí?

16%
84%
hlasovalo: 12504 lidí
Naposledy Pavel Novotný přilil oheň do ohně v dnešním rozhovoru, kde o Foldynovi tvrdil: „Foldyna je nevzdělaný chudák, kolaborant a bytost celkově k politování. ČSSD dělá dlouhodobě ostudu a nikdy jí nepomohl. Dokonce i v době, kdy měla svět u nohou, si on musel kupovat… Moment, aby mě nezažaloval. Já si nikdy hlasy kupovat nemusel. Foldyna samozřejmě ČSSD opustí, zkusí to u Klause, a nakonec skončí jako mudrlant někde ve snack baru na Ústecku. Mám rád Hamáčka. Už to asi nezachrání. Ale bude bojovat do konce. Foldyna je krysa, která neutekla dávno jen proto, že ČSSD je ještě ve vládě. Za pár týdnů nebude. A to bude i konec Foldynovy loajality. Vážím si pana Petříčka, věřím, že Hamáček je slušný člověk. A že Foldyna je šmejd. O tom jsem přesvědčený. Není to slušný člověk jako já. Je to zavrženíhodný člověk jako Tomio Okamura; a také si všimněte, že na rozdíl ode mě není pohledný a perspektivní. Je to můj opak. Fitkoblb bez špetky inteligence a perspektivy.“

I na toto prohlášení Jaroslav Foldyna reagoval rychle. „Ten tlusťoch veřejně žije jen tím, že provokuje. Povolání, syn svého otce. Jinak nula,“ napsal pod článkem.

Novotný ovšem kromě přestřelky s Foldynou ohromuje internet i jinak. Například domácím videem, ve kterém nahý na zahradě, oděn pouze do přiléhavých trenýrek, předvádí třes svého pupku, o kterém tvrdí, že je to tanec jive.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volíte ANO? Jste zloději. Šílená veřejnoprávní jízda Josefa Klímy, i vy ji platíte. A jak se „maká“ v ČT? Peníze lítají ven oknem. Kontrolor ČRo Kňourek šel do otáček

11:12 Volíte ANO? Jste zloději. Šílená veřejnoprávní jízda Josefa Klímy, i vy ji platíte. A jak se „maká“ v ČT? Peníze lítají ven oknem. Kontrolor ČRo Kňourek šel do otáček

NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Přepis části výplodu Klímovic chorého mozku otřese i těmi, co jsou z veřejno…