VIDEO „Můžeš se jich zeptat, jak to Mohamed zvládal s tou devítiletou. Jestli neměl malého ptáka.“ Pohled do hlubin duše předního českého bojovníka proti islámu. Podívejte se sami, co je Martin Konvička zač

06.11.2015 22:19

Lídr iniciativy Islám v ČR nechceme a Bloku proti islámu v jedenáctiminutovém videu říká, že hodlá být premiérem, a nepřímo se přirovnává k britskému válečnému premiérovi Winstonu Churchillovi. Islám podle jeho názoru rozhodně není v pohodě, ale média o tom nepíšou, protože se bojí. Většina toho, co říkají média o islámu, jsou podle docenta z Jihočeské univerzity lži.

VIDEO „Můžeš se jich zeptat, jak to Mohamed zvládal s tou devítiletou. Jestli neměl malého ptáka.“ Pohled do hlubin duše předního českého bojovníka proti islámu. Podívejte se sami, co je Martin Konvička zač
Foto: Václav Fiala
Popisek: Lídr Bloku proti islámu Martin Konvička (vlevo) a předseda Úsvitu - Národní koalice Miroslav Lidinský

„Já bych byl osobně strašně rád, kdybychom my byli ti paranoici, kdybychom neměli pravdu a pravdu měla ta druhá strana. Já si nepřeji nic jiného, než aby se za deset let mluvilo o Konvičkovi jako o tom, kdo zbytečně plašil. Bohužel se mi to asi nesplní,“ posteskl si Konvička.

Následně ukázal, jak jako entomolog studuje motýly, a hned potom přišel záběr, v němž docent z Jihočeské univerzity říká: „Pojďte s námi na techno.“ On má totiž techno rád. Obratem připouští, že celý Korán, tedy posvátnou knihu muslimů, nečetl celou. Není k tomu důvod. Muslimy stačí posuzovat podle jejich skutků a oni už celá století dokazují, jak smýšlejí. Posledních třicet let to dobře ukazují v různých částech světa. Hitlerův Mein Kampf prý také většina populace nečetla, ale všichni vědí, že nacismus je zlo. „Svinstvo se prostě pozná,“ udeřil Konvička.

Celé video najdete zde

Iniciativa Islám v České republice nechceme je prý největší protiislámskou skupinou na světě, pokud vezmeme v potaz počet občanů Česka. „Podle mě jsme devětkrát důvěryhodnější než Lidovky. Většina toho, co se píše o islámu, jsou obrovské lži,“ zdůrazňuje přední představitel bloku. Lidé podle jeho názoru musejí pochopit, že islám je doktrinální a každý, kdo nedodržuje jeho doktrínu, je vinen.

Docent zdůrazňuje, že islámské doktríny se lze zříci, stejně jako jsme se dokázali zříci doktrín socialismu či doktrín křesťanství. „Podstata je jasná – Mohammed. A můžeš se ptát na takové věci, jako proč se nikdy nezúčastnil žádné bitvy. Oni ti vysvětlí, že byl důležitý a další sračky. Můžeš se jich zeptat, jak to zvládal s tou devítiletou. Jestli neměl malého ptáka. To se jim bude líbit,‘ rozesmál se. 

Další členové hnutí na videu prohlašují, že někdo, kdo nerespektuje evropská pravidla, v Evropě nemá co dělat.  

Na videu také zazní, že motýly nechytá jen Konvička, ale kdysi je chytal také válečný britský premiér Winston Churchill. Nevidí se tak úplně jako Churchill, ale rozhodně plánuje vyhrát volby, z čehož by následně plynulo, že se stane premiérem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mediální expert: Rozhlasová a televizní rada by si měla více všímat. Ale jak to bylo s Kroupou? Když chtěla někoho chytit a varovat, všichni začali hulákat. Někteří novináři jsou jako psi utržení z řetězu

20:17 Mediální expert: Rozhlasová a televizní rada by si měla více všímat. Ale jak to bylo s Kroupou? Když chtěla někoho chytit a varovat, všichni začali hulákat. Někteří novináři jsou jako psi utržení z řetězu

CO NÁM DAL ROK 2018 Letošním rokem jsme překročili novinářské hranice. To si myslí mediální odborník…