Vsetínský „drsoň“ Jiří Čunek: Jestli vaše děti budou dělat binec, vyletíte z bytu

09.12.2015 14:02

Vsetínský starosta Jiří Čunek se rozhodl rázně skoncovat s dětským vandalismem. Rodičům, jejichž děti se budou nepravostí i nadále dopouštět, pohrozil tím, že jim nebude prodloužena nájemní smlouva na městské byty, které užívají.

Vsetínský „drsoň“ Jiří Čunek: Jestli vaše děti budou dělat binec, vyletíte z bytu
Foto: Repro Foto: ČT
Popisek: Senátor Jiří Čunek v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo

V okolí jednoho z domů na Jiráskově ulici ve Vsetíně dochází k neustálému poškozování oken, oplocení, ale také stojících aut zde sídlících společností házením kamení a odpadků.

S žádostí o pomoc se proto na vsetínského starostu obrátila zde sídlící firma.

V reakci na to se Čunek v pondělí 7. prosince v podvečer setkal s občany přímo před domem, aby nepřípustné jednání zastavil, uvedla vsetínská radnice v tiskové zprávě.

Celý text je ZDE

„Ředitel místní firmy se na mě obrátil, aby město něco udělalo, protože z těchto oken tady občas vyletí kámen, odpadky nebo i zkažené mléko na auta, která zde stojí,“ řekl v podvečer obyvatelům domu na Jiráskově ulici starosta Jiří Čunek s tím, že pravidelně je takto poškozováno i oplocení a okna firmy. Pachatelé tohoto jednání jsou většinou osoby mladší 15 let. Čunek se proto musel obrátit přímo na rodiče, aby si na své děti dávali větší pozor.

„Budete si muset své děti více hlídat, protože jestli nedojde k nápravě, nebude rodinám dětí, které toto jednání způsobují prodloužena nájemní smlouva,“ varoval rodiče nezvedených dětí vsetínský starosta.

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trojice europoslankyň vyvracela studentům mýty, které se  šíří o EU. Za čtrnáct let jsme se prý nenaučili, jak se v ní chovat

19:49 Trojice europoslankyň vyvracela studentům mýty, které se šíří o EU. Za čtrnáct let jsme se prý nenaučili, jak se v ní chovat

REPORTÁŽ Chcete euro? „Jakmile euro nebude pro lidi přijatelné, je to z mého pohledu riskantní věc.“…