Vtipná kaše u Pavla Šafra. Okamura s Roznerem komentují hokej

24.02.2018 16:10

Čeští hokejisté v souboji o olympijský bronz prožili krušné chvíle. Především ve druhé třetině zápas připomínal pověstné vystoupení sedláků u Chlumce. Situace na ledě nebyla v jistých okamžicích ani trochu povzbudivá. A tak se server Pavla Šafra Forum24.cz bavil mimo televizní obrazovku. Zrodilo se video, ve které poslanci SPD Tomio Okamura a Miloslav Rozner komentovali hokejové utkání Česka s Koreou.

Vtipná kaše u Pavla Šafra. Okamura s Roznerem komentují hokej
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

„Budeme bojovat proti České republice,“ oznamuje předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Sekunduje mu zabrušující se poslanec SPD Miloslav Rozner.

A proč se Okamura rozhodl na upraveném videu podpořit Koreu? Prý má rád příběhy outsiderů, kteří i přes nepřízeň osudu dokážou ukázat, co v nich je. „Jsou to moji přátelé, léta s nimi pracuji,“ hlásil předseda SPD v okamžiku, kdy kamera zabírala Korejce. A když se zdálo, že Korejci dali gól, Okamura se zaradoval. „Jo, tohle stojí za to, jo, jo, jo!“ s tím, že situace se silnou Koreou je optimální. „Určitě, možná s váma tak úplně nesouhlasím,“ ozval se v tu chvíli na videu Rozner.

Když se podaří českému týmu vstřelit gól, Okamura temně prorokuje: „A to je velmi závažný moment.“ Korejci podle jeho názoru nejednají po zlém a zápas začíná nabírat špatný směr. Když Češi vstřelí další gól, Okamura volá: „Ne, ne, ne, to není pravda.“

Když Korea definitivně zápas prohrává, Okamura konstatuje, že nemá smysl si stěžovat. Mnohem lepší bude ukázat, že „my odlišní jsme také schopní“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

20:28 Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

Ke slovům ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD), že je Babiš „debil“, se již vyjád…