Zdeněk Troška o seriálu Most! a dalších pořadech. Ne, nechválí

25.03.2019 9:52

Režisér Zdeněk Troška se v rozhovoru pro server SedmickaTyden.cz velmi kriticky obul do seriálu Most!. Ten jej podle něj doslova nadzvedl ze židle. Vadila mu zejména sprostá slova.

Zdeněk Troška o seriálu Most! a dalších pořadech. Ne, nechválí
Foto: Produkce filmu Babovřesky
Popisek: Režisér Zdeněk Troška
reklama

K seriálu Most! se Troška nevyjádřil vůbec pochvalně. Zároveň dodal, že se hrozně divíme atentátům, tomu, že svět je plný krve.“ Jenže dřív byl ve filmu padouch potrestán, dnes je pomalu oslavován! I z žen se stávají sympatické vražedkyně, viz seriál Černé vdovy,“ poznamenal Troška s tím, že on sám se snaží o pravý opak. Raduje se z maličkostí, pořád se na něco těší. 

Anketa

Pro koho byste hlasovali ve 2. kole prezidentských voleb na Slovensku?

hlasovalo: 10440 lidí

Původní text ZDE

„Zlo a nenávist rozežírají duši, úsměvy a laskavost ji pohladí. To platilo před tisíci lety a platí to, bohužel už ne vždy, stále,“ uvedl Troška, jenž rád točí pohádky, v nichž je krása, láska, odvaha, moudrost a humor. „Myslím, že čím víc špíny lidi kolem sebe vidí, tím víc je může oslovit snový svět, v němž jsou věci pojmenovány tak, jak mají být. Nejsou v nich poslanci, kteří slibují blahobyt, jen nedodají, že mají na mysli vlastní,“ uvádí Troška. 

„Budu v létě točit pohádkový příběh. Teď jen musím sehnat herce, které chci. To je čím dál těžší, hodně z nich hraje v bezduchých seriálech, nad nimiž se Jaroslav Dietl obrací v hrobě. Ale chápu je, musejí se nějak živit,“ uzavřel Troška.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Generál Šándor: Čuk a Gek ve Vrběticích? Desítky kilo výbušnin. Musel pomoct místní. Info, časy, trasa, to nepíšou v novinách. Ukažte papír, leží u nás

4:10 Generál Šándor: Čuk a Gek ve Vrběticích? Desítky kilo výbušnin. Musel pomoct místní. Info, časy, trasa, to nepíšou v novinách. Ukažte papír, leží u nás

„Vstoupit do muničního skladu a do jednotlivých budov, kde je uskladněná munice, není jako jít do re…