Zeman: Pouze výsledek prezidentské volby úspěch SPOZ nezajistí

02.03.2013 11:45 | Zprávy
autor: jno, čtk

Vítězství v prezidentských volbách, podle nastupujícího prezidenta Miloše Zemana, automaticky neznamená, že Strana práv občanů - zemanovci (SPOZ) uspěje i příští rok v parlamentních volbách. Strana musí připravit kvalitní program a zároveň vybrat dobré kandidáty, řekl dnes Zeman v Kunovicích na Uherskohradišťsku účastníkům krajské konference SPOZ ve Zlínském kraji.

Zeman: Pouze výsledek prezidentské volby úspěch SPOZ nezajistí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman se stal novým prezidentem České republiky

"Tvrdí se, že takzvaná prezidentská strana má automaticky deset procent (hlasů voličů) navíc. Prosím vás, abyste tomu nevěřili. V každých volbách vyhrává ta strana, která má dobré kandidáty a dobrý program," uvedl Zeman, který je čestným předsedou SPOZ.

Zlínsko a zejména Slušovice a jejich bezprostřední okolí jsou baštou SPOZ. V krajských volbách strana obdržela 7,21 procenta hlasů, za které získala čtyři mandáty a později se stala součástí vládnoucí koalice s ČSSD a komunisty. Na Zlínsku byl však zisk zemanovců 9,39 procenta, v samotném Zlíně dokonce o 16 hlasů přeskočili ODS. Zisk strany však ještě výrazněji podpořily Slušovice a okolí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozchod s KSČM. Prozatím, usneslo se STAČILO! Víme, co to znamená

15:21 Rozchod s KSČM. Prozatím, usneslo se STAČILO! Víme, co to znamená

Ve středu se sešel sněm hnutí Stačilo! Stalo se tak bez přítomnosti médií, ale ParlamentníListy.cz m…