"Tomu se říká turistika po prezidentsku! Kolona složená ze dvou audin a superbu křižovala včera hvozdy Vysočiny." Tak uvádí deník Blesk sérii fotografií z výpravy prezidenta Miloše Zemana k jezírku ukrytému hluboko v lese.
U chalupy stály v šiku tři limuzíny. Řidiči do poslední chvíle nevěděli, kam pojedou. "Pojedeme se podívat na místo, kam bych už na kole nedojel," rozhodl se Zeman a tak kolona vyrazila na cestu.
Cílem výletu bylo nakonec jezírko Vápenice, u kterého Zeman vystoupil s pomocí svých bodyguardů a usedl na břeh, aby se pokochal pohledem na okolní krajinu. Po chvíli prezident i s celou suitou vyráží na další cestu, i teď je cíl předem neznámý. "Vemte to po žluté," zavelel prezident a řidiči nadále sledovali turistické značky.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


