Žumpa! Je to jinak, řekl Okamura ke kauze „řidič, který odmítl řídit s SPD”

02.09.2020 7:16 | Zprávy
autor: vef

Šéf SPD Tomio Okamura se na svém facebookovém profilu vyjádřil mimo jiné k reportáži ohledně řidiče MHD, který nechce jezdit s autobusem, na němž je heslo SPD proti inkluzi.

Žumpa! Je to jinak, řekl Okamura ke kauze „řidič, který odmítl řídit s SPD”
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Tomio Okamura: Aktuality 12.8.2020

„Dnes se stala další neuvěřitelná manipulace a doslova mediální žumpa ze strany České televize. Jak je všeobecně známo, tak hnutí SPD prosazuje zrušení inkluze ve školství a zároveň podporujeme co nejkvalitnější výuku zdravotně postižených dětí ve speciálních školách, kde je jim zajištěna špičková odborná péče. Způsob inkluze v českých školách poškozuje jak děti v běžné výuce, tak i děti se speciálním přístupem. Inkluze poškozuje kvalitu vzdělání zdravotně postižených dětí. A Česká televize sehnala jednoho rodiče, který se zrušením inkluze nesouhlasí, a pak jednoho řidiče brněnské MHD, který nechce jezdit s autobusem, na kterém je heslo SPD ‚Zdravé školství bez inkluze‘, asi je to volič Pirátů nebo ČSSD, a natáčí lživou reportáž proti SPD, že prý jsme proti zdravotně postiženým dětem. Přitom je to přesně naopak,“ poznamenal Okamura s tím, že zpackanou inkluzi, která zásadně poškodila české školství, prosadila v minulém volebním období vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL za ministryně školství Kateřiny Valachové z ČSSD.

„Snaha České televize za každou cenu před volbami aktivisticky zneužívat televizi k politickému boji proti nepohodlným stranám, je zcela evidentní. Ostatně, včerejší pořad Reportéři ČT je toho důkazem. Nemají na SPD ani na Okamuru vůbec nic, tak vaří z vody a jen manipulují a pomlouvají. Hnutí SPD se nenechá rozhodit a budeme nadále ze všech sil prosazovat náš politický program,“ dodal Okamura. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Profesor Gerloch vynesl kartu, která jde proti Pavlovi

11:00 Profesor Gerloch vynesl kartu, která jde proti Pavlovi

Kdo jinému jámu kopá, do Ankary neletí,“ konstatovala ke sporu prezidenta a vlády komentátorka Karol…