Andrzej Branny: Nick Offerman vás naučí pít whisky a nejen to za 45 minut

05.01.2016 22:30 | Zprávy

Přiznejte, kdy jste si naposledy nikým nerušeni odpočinuli? Kdy jste udělali dobře sami sobě, sedli si ke krbu a vychutnali přítomnost lahve? Anonymní alkoholiky zklamu – tento článek se vás netýká.

Andrzej Branny: Nick Offerman vás naučí pít whisky a nejen to za 45 minut
Foto: video
Popisek: Houpací Osel

Nick Offerman (známý komik, herec, spisovatel a stavitel lodí) se rozhodl, že bude pít whisky a udělá jí tímto reklamu.

Nevymýšlel nic speciálního. Rozpálil oheň v krbu, přinesl si sklenici, usadil se do pohodlného křesla a začal popíjet. Tímhle na Youtube vyhrál internety. My vám jako první představujeme přepis všech událostí, které se v tomto videu staly, a že jich nebylo málo. Ti z vás, kteří mají čas si vychutnat tento skvost, mohou tak učinit zde. Ostatní odkazuji na podrobný přepis.

0:00 – záběr na zapadající slunce, skotské výšiny a stádo ovcí

0:10 – otevírá se nám kniha a v ní kapitola této vzrušující události, která nás bezpochyby čeká. Krb již hoří silným  plamenem

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Vatikánská smlouva

Pane Havlíčku, proč se polovina poslanců hnutí ANO zdržela při hlasování o tzv. Vatikánské smlouvě? Chcete aby u nás byla církev stát ve státě? Proč jste nehlasovali proti? Dagmar Stöcklová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Utajená návštěva a neradostné vyhlídky

15:49 Jiří Weigl: Utajená návštěva a neradostné vyhlídky

Pondělní glosa Jiřího Weigla