Erika Magdalena Peprná: Prosincová tma skrývá zapomenutý lék

18.12.2015 15:34 | Zprávy

Erika Magdalena Peprná si všímá jedinečného přírodního léku, který klasická medicína dlouho ignorovala, ač nyní se o jeho účinnosti zvolna přesvědčuje a dochází k pozoruhodným zjištěním

Erika Magdalena Peprná: Prosincová tma skrývá zapomenutý lék
Foto: Blogspot.com
Popisek: Zima, ilustrační foto

Letošní zima je zatím docela mírná. Přesto je mnoho z nás nemocných, vyčerpaných, přetížených. Nemoci jako by si ke konci prosince daly mezi lidmi dostaveníčko: kdo nechytí viróru či dokonce chřipku nebo nestůně rovnou chronicky, trpí alespoň “jen” nějakou tou únavou či depresí z nedostatku světla. Tma, která se až do Vánoc bude prohlubovat, jako by odrážela náš celkový útlum. Nebo je to opačně? Co ale s tím, pokud si nemůžeme dovolit strávit nějaký ten měsíc na pláži v Austrálii či v Mexiku?

Lék bez vedlejších účinků

Lék bez vedlejších účinků nejen na podobné potíže by jistě chtěl každý. Přitom ale často zapomínáme, že takový lék dávno máme na dosah ruky. Nejde o levné letenky do míst, kde je na planetě právě léto, i když by jistě nebyly k zahození. Uzdravit se ale můžeme velmi jednoduše i doma.

Mimochodem, najít lék bez vedlejších účinků není tak těžké, jak je většinově přesvědčen lékařský mainstream. Prakticky všechny skutečné a fungující léky či terapeutické metody z kategorie “alternativní” totiž nemají vedlejší účinky žádné, narozdíl od obřími koncerny vyráběných “legálních drog”. Ale ponechme lékaře v jejich virtuální chemické jeskyni, pokud v ní chtějí setrvat. My ostatní zatím naštěstí můžeme vyjít ven, na světlo.

Je to - nikoli náhodou - právě světlo, které některé nové vědecké výzkumy i práce průkopníků přirozeného léčení pasují na lék číslo jedna.

Deprese? Hlavně ne Prozac!

Úžasnou roli tohoto nic nestojícího daru Božího (ze sebe sama vzniklé přírody, jak se domnívají fantastové) znají třeba psychiatři a psychologové pracující s depresívními pacienty. V zimě mají napilno: kromě toho, že se zabývají "standardní dávkou” depresantů, musejí ještě zvládnout nával těch, kteří trpí takzvanou sezónní afektivní poruchou (Seasonal Affective Disorder, tedy SAD). U nás se to prý týká až o 7% populace, tedy téměř tři čtvrtě milionu lidí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Víte, kdo je Zelenskyj ve skutečnosti?

18:43 Víte, kdo je Zelenskyj ve skutečnosti?

KOMENTÁŘ KARLA ŠEBESTY Měli jsme tu nedávno prezidenta Ukrajiny, Volodymyra Zelenského, se vší slávo…