Darovat se dá ledacos, od blbostí až po věci s vyšší užitnou hodnotou. Zbraně jsou dnes tím nejlepším, co si můžeme pořídit s ohledem na užitnou hodnotu, ale také proto, že se jedná o investici do naší budoucnosti, protože policie ani armáda nás nebudou schopny ochránit před vetřelci, kteří jsou cíleně a s jasným záměrem směrováni do Evropy. Nutno však připomenout, že vetřelci nejsou jenom imigranti. Pakliže naši vysocí představitelé podepíší smlouvu TTIP tak se můžeme těšit na další a možná mnohem horší vetřelce. O smlouvě TTIP se všeobecně moc neinformuje a mnoho z toho, co proklouzlo ven, je vytrženo z kontextu a je poměrně nesnadné si dát podstatné záležitosti do souvislostí. Přijde mi, že imigrační vlna a smlouva TTIP spolu mohou docela dobře souviset, protože imigranti rozvášní davy a ty si ani nevšimnou, že jejich vlády podepsaly vazalskou smlouvu s USA, bez možnosti cesty zpět. Nutno také podotknout, že zásadní body smlouvy TTIP ještě zveřejněny nebyly a jejich znění zná jen hrstka vyvolených, protože zatím je tato smlouva vedena v režimu-TAJNÉ.
Možná to budete těžko chápat, ale TTIP je smlova, která má za hlavní prioritu rozšíření studené války především proti Rusku a Číně. Otevírá totiž prostor Americkým nadnárodním společnostem vstoupit plnohodnotně na Evropský trh a ovládnout jej. Evropa se má stát vazalem USA v ekonomickém směru a více méně oddálit kolaps dolaru jakožto universální měny. Doložka smlouvy dokonce určuje pravidla, kdy Americké nadnárodní společnosti mohou kdykoliv zažalovat jednotlivé státy Evropy za zmaření možné budoucí ivestice a zisku. Tedy nejde o nic jiného, než o Americkou snahu dostat Evropské země pod diktát Amerických monopolů. TTIP vytvoří jakousi imaginární hranici vlivu USA a Ruska. Toto dění navazuje na TTP- Pacifická dohoda. Vezmeme li do rukou mapu, tak zjistíme, že se jedná o obchvat Ruska a Číny. Ekonomický rozměr těchto dohod je druhotný. Prvořadým rozměrem je geopolitická situce a snahy o izolaci Ruska a Číny. Bruselská administrativa, jakožto nástroj Americké diktatury nebude klást odpor, ale bude se snažit do tohoto vazalství Evropu vmanévrovat a roztrhat jakékoliv vazby s Ruskem a Čínou. Ekonomicky tato dohoda Evropským zemím nikterak nepomůže, protože Evropský trh a ekonomiky jsou USA už dávno otevřeny. Kdo spoléhá na větší tvorbu pracovních míst, tak to je pouhá iluze. S tvorbou pracovních míst nemá TTIP nic společného. Při přistoupení na TTIP můžeme spíše očekávat problémy, protože mnohé komodity z USA neodpovídají Evropským standartům a normám. Lze proto předpokládat, že náš trh bude zaplavován brakovým zbožím z USA, potravinami s geneticky upravovaných rostlin, toxickými plasty atp.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV